Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky. Nyní v našem sortimentu najdete pro každý druh vázací pásky příslušný odvíječ. Všechny z nich mají zároveň i praktické přihrádky na spony k pásce, páskovací strojek či jiný materiál. Všechny jsou na kolečkách, aby pro Vás manipulace a práce s páskovacím vybavením byla co nejjednodušší.

Ať už máte ocelovou, plastovou či kompozitní pásku, u nás na ni nyní již určitě najdete vhodný odvíječ. A to ať má Vámi používaná páska jakoukoliv šířku a jakýkoliv průměr dutinky či cívky. Pokud si s výběrem správného odvíječe nevíte rady, rádi Vám samozřejmě pomůžeme, a to emailem, telefonicky či osobně na naší prodejně v Brně.

Nově tedy nabízíme vozík na ocelovou pásku s balícím vinutím a vozík na ocelovou pásku s jednoduchým návinem. Samostatně máme v nabídce také vozík na plastovou pásku nastavitelný na všechny druhy PP a PET pásek. Již dlouhou dobu v sortimentu máme samozřejmě také odvíječ na kompozitní a textilní pásku.

Pokud s páskováním teprve plánujete začínat, můžete se přijít podívat k nám na prodejnu v Brně a my Vám rádi pomůžeme vybrat pro Vás tu nejvhodnější variantu páskování.

Zpět na výpis novinek

Nové vozíky na ocelové a plastové pásky

Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás nabídku vozíků a odvíječů na ocelové a plastové pásky.

05.02.2018

Konec roku 2017

Blíží se konec roku a s ním také čas Vánoc. Dovolte nám popřát Vám, našim zákazníkům, krásné Vánoce a šťastný nový rok. Otevřeno u nás na prodejně budeme mít do pátku 22. 12. do 12:00 hodin.

11.12.2017

Otevírací doba v podzimním a zimním období

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit na menší změnu otevírací doby pro podzimní a zimní období. Otevřeno máme pondělí až pátek od 8:00 do 16:00.

25.10.2017

MENUX