Nové pneumatické a AKU páskovací strojky

Vážení zákazníci, do našeho sortimentu jsme zařadili nové, nejmodernější pneumatické a elektronické páskovací strojky na ocelovou a plastovou pásku.

Největší novinkou jsou páskovací strojky PR 13-16-19 DT a PR 13-16-19 HT. Jedná se o poloautomatické a automatické pneumatické páskovací strojky na ocelovou pásku, které spoj provádí pouhým prostřižením pásky, nepotřebujete tedy ocelové spony k provedení spoje. Verze DT je ekonomicky nejvýhodnější, nejlevnější varianta páskování s pneumatickou páskovačkou. Strojek Vám pomůže pásku stáhnout pomocí stlačeného vzduchu, což oceníte především při balení větších balíků, poté již pásku prostřihnete manuální pákou. U verze HT je i prostřižení prováděno automaticky, pracovník tak nemusí vynakládat žádnou námahu.

U těchto strojků je hlavní výhodou již zmíněný fakt, že k provedení spoje nevyužívají ocelové slisovací spony, ale provádí spoj jednoduchým prostřižením ocelové pásky. Jedná se o moderní novinku ze světa páskování a balení, která dlouho na českém trhu chyběla.

Mezi elektronickými AKU páskovacími strojky nabízíme nové páskovačky na plastovou či umělohmotnou pásku, a to na jejich PP i PET verze. Strojky se liší různými funkcemi nebo například silou utažení pásky. Detaily najdete ve stručném katalogu těchto produktů, který Vám rádi zašleme emailem.

Pokud Vás tento článek zaujal a chtěli byste o nejnovějších možnostech pneumatických a elektronických páskování vědět více, prosím, napište nám email na info@prapac.cz nebo nás přijďte navštívit na naší specializované prodejně na kraji Brna. Rádi Vám poradíme pro Vás nejvhodnější model strojku a poskytneme Vám i cenovou nabídku.

Budeme se těšit na Vaše dotazy,
tým Prapac

Zpět na výpis novinek

Otevírací doba v podzimním a zimním období

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit na menší změnu otevírací doby pro podzimní a zimní období. Otevřeno máme pondělí až pátek od 8:00 do 16:00.

25.10.2017

Nové rozměry ocelové pásky skladem

Nyní pro Vás máme naskladněny nové rozměry různých druhů ocelových vázacích pásek a pro Vás tak jsou připraveny ihned k odběru, ať už po kotoučích či po paletách.

04.09.2017

Předvádění páskovacích strojků

Na naší prodejně obalové a páskovací techniky v Brně Vám vždy rádi zdarma předvedeme nejrůznější možnosti páskování a naučíme Vás pracovat se všemi typy páskovacích strojků.

07.08.2017

MENUX