Nové pneumatické a AKU páskovací strojky

Vážení zákazníci, do našeho sortimentu jsme zařadili nové, nejmodernější pneumatické a elektronické páskovací strojky na ocelovou a plastovou pásku.

Největší novinkou jsou páskovací strojky PR 13-16-19 DT a PR 13-16-19 HT. Jedná se o poloautomatické a automatické pneumatické páskovací strojky na ocelovou pásku, které spoj provádí pouhým prostřižením pásky, nepotřebujete tedy ocelové spony k provedení spoje. Verze DT je ekonomicky nejvýhodnější, nejlevnější varianta páskování s pneumatickou páskovačkou. Strojek Vám pomůže pásku stáhnout pomocí stlačeného vzduchu, což oceníte především při balení větších balíků, poté již pásku prostřihnete manuální pákou. U verze HT je i prostřižení prováděno automaticky, pracovník tak nemusí vynakládat žádnou námahu.

U těchto strojků je hlavní výhodou již zmíněný fakt, že k provedení spoje nevyužívají ocelové slisovací spony, ale provádí spoj jednoduchým prostřižením ocelové pásky. Jedná se o moderní novinku ze světa páskování a balení, která dlouho na českém trhu chyběla.

Mezi elektronickými AKU páskovacími strojky nabízíme nové páskovačky na plastovou či umělohmotnou pásku, a to na jejich PP i PET verze. Strojky se liší různými funkcemi nebo například silou utažení pásky. Detaily najdete ve stručném katalogu těchto produktů, který Vám rádi zašleme emailem.

Pokud Vás tento článek zaujal a chtěli byste o nejnovějších možnostech pneumatických a elektronických páskování vědět více, prosím, napište nám email na info@prapac.cz nebo nás přijďte navštívit na naší specializované prodejně na kraji Brna. Rádi Vám poradíme pro Vás nejvhodnější model strojku a poskytneme Vám i cenovou nabídku.

Budeme se těšit na Vaše dotazy,
tým Prapac

Zpět na výpis novinek

Nové rozměry ocelové pásky skladem

Nyní pro Vás máme naskladněny nové rozměry různých druhů ocelových vázacích pásek a pro Vás tak jsou připraveny ihned k odběru, ať už po kotoučích či po paletách.

04.09.2017

Předvádění páskovacích strojků

Na naší prodejně obalové a páskovací techniky v Brně Vám vždy rádi zdarma předvedeme nejrůznější možnosti páskování a naučíme Vás pracovat se všemi typy páskovacích strojků.

07.08.2017

Nové pneumatické a AKU páskovací strojky

Vážení zákazníci, do našeho sortimentu jsme zařadili nové, nejmodernější pneumatické a elektronické páskovací strojky na ocelovou a plastovou pásku.

11.07.2017

MENUX